Symptotermálna metóda pri túžbe po dieťatku

Zvýšte svoje šance na počatie s webinárom venovaným otehotneniu s využitím sympto-termálnej metódy

! PREDAJ POZASTAVENÝ - budem informova´t o zmenách !

Túžite ako pár po dieťatku a chceli by ste zvýšiť svoje šance na počatie? 

Potom je tento webinár práve pre vás.

Tento webinár je určený všetkým ženám a párom, ktoré plánujú tehotenstvo v najbližšej dobe, prípadne sa už nejakú dobu o tehotenstvo snažia, no zatiaľ neúspešne a chceli by zistiť, čo môžu spraviť pre podporu prirodzeného počatia.

120+ minút kvalitného obsahu - základy o plodnosti ženy, plodnosti muža a spoločnej plodnosti, ako využiť STM pre zvýšenie šancí na prirodzené počatie, ako rozpoznať plodné obdobie a ako svoju plodnosť podporiť.

Až 81% žien PLÁNOVANE otehotnie s využitím STM do 6tich mesiacov. Žena vďaka STM vie, kedy je v cykle plodná a kedy nie, vie, či a kedy u nej dochádza k ovulácii, čím sa zvyšujú šance na úspešné počatie.

Čo sa na webinári dozviete?

 • Ako prebieha ženský menštruačný cyklus a ako by mal cyklus vyzerať pri snahe o otehotnenie?
 • Ovulujete? Ako v cykle rozpoznať plodné obdobie?
 • Plodnosť ženy + plodnosť muža
 • Základy sledovania cyklu s STM - bazálna telesná teplota, cervikálny hlien, kŕčok maternice, záznam STM 
 • Základy stanovenia plodného/neplodného obdobia + spoločné vyhodnocovanie cyklov, overte si ako tomu rozumiete
 • Ovulačné testy vs. cervikálny hlien - na čo sa spoliehať pri snahe o otehotnenie?
 • Diagnostický potenciál STM, je môj cyklus zdravý? Ako by mal vyzerať cyklus pri snahe o otehotnenie a čo ak tak nevyzerá? - príčiny a riešenia
 • BONUS: základy podpory spoločnej prirodzenej plodnosti páru

Čo pri zakúpení webináru získaš?


 • neobmedzený prístup ku webináru a flexibilitu pri vzhliadnutí - sleduješ online kedykoľvek a kdekoľvek
 • prezentáciu vo formáte pdf, pretože viem, že sa niekomu učí lepšie pri čítaní
 • PDF - som tehotná, na čo mi teraz ešte poslúži záznam STM?
 • zľavu 20% na konzultáciu záznamu STM

Sleduj neobmedzene online len za 36,90 eur

Je webinár naozaj pre mňa?

1. O STM počujem prvá krát, v čom vie pomôcť pri otehotnení? 

Sympto-termálna metóda je založená na sledovaní cyklu - bazálnej teploty a cervikálneho hlienu, vďaka ktorým vieme určiť, či sme v plodnom odbobí - a teda môžeme otehotnieť, alebo v neplodnom období, kedy sa otehotnieť už nedá.

Žena je počas cyklu plodná len 5-7 dní a u každej ženy a pri každom cykle môže tých 5-7 dní prebiehať inokedy. S STM spoznáte, že ste v plodnom období, overíte si, či a kedy skutočne ovulujete. 

Vo webinári sa okrem iného venujem aj podpore plodnosti a tomu, ako rozpoznať rôzne ťažkosti v cykle na základe tabuľky STM a ako ich prípadne riešiť.

2. Už sa dlho snažíme o dieťatko, no zatiaľ neúspešne, v čom mi tento webinár pomôže?

1. Naučíš sa základy sledovania so sympto-termálonou metódou. Spoznáš svoj vlastný cyklus, ktorý je jedinečný a typický pre Teba. Nemusí spĺˇňať tabuľkové parametre na to, aby si vedela otehotnieť, no je potrebné sa v ňom vyznať a s tým Ti práve pomôže tento webinár.

2. Spoznáš, kedy si v cykle skutočne plodná, spoľahlivo určíš tých 5-7 dní v cykle počas ktorých sa dá otehotnieť. Potvrdíš si, či k ovulácii skutočne došlo a budeš vedieť, či je cyklus zdravý pre otehotnenie.

3. Budeš vedieť, čomu venovať v zázname STM pozornosť pri snahe o otehotnenie a čo môžu dané faktory znamenať a ako ich prípadne riešiť.

4. Bonusová časť webináru Ti pomôže pri podpore prirodzenej plodnosti ženy aj plodnosti muža

3. Mám dlhé a nepravideľné cykly, mám vôbec šancu na otehotnenie? 

Určite áno. 

Ženy môžu otehotnieť, aj keď ich cyklus trvá 40+ dní. Je nutné len vedieť na svojom tele rozpoznať, kedy a či sa ovulácia blíži a rozpoznať plodné obdobie v cykle a práve to Ťa naučím na tomto webinári.

4. Povedali mi, že mám anovulačné cykly, má vôbec význam sa sledovať s STM? 

Jednoznačná odpoveď - ÁNO.

Mnohým ženám, ktorým bola diagnostikovaná "anovulácia", v skutočnosti len ovulácia prebieha neskôr v cykle. Je teda šanca na počatie - len treba vedieť, kedy ovulácia prebieha. A práve v tomto webminári sa naučíš spoľahlivo rozpoznať, či a kedy u Teba k ovulácii skutočne dochádza. Na webinári rozoberáme aj najčastejšie ťažkosti v cykle a ako ich v tabuľke STM rozpoznať, budeš tak vedieť, čomu v tabuľke STM venovať pozornosť pri snahe o otehotnenie.